Laz.1s.lv


Laz.1s.lv
Lapa kurā pieejama informācija par dabu,
un tās parādībām, kā arī dažādi mērītāji un kartes.
 Latviski In English

Kas iesaistīts, un kāpēc tapa laz.1s.lv


Visa intrese par dabu man iesākās 2013 gadā. Šo intresi man radīja blogs citadapasaule.com. 
Viss sākās tā.

Jau kādu laiku kopš 2013 gada pavasari no ši bloga izmantoju sadaļu kur ir atrodami meteo radari ( lai apskatītos kādi laikapstākļi būs ). Vienu reizi kad telefons caur kuru parasti gāju šai sadaļā bija sabojājies, tad es izmantoju citu. Šis cits telefons parādīja ''Lapa par lielu", un nekas neparādījās. Tad es izdomāju, būs jaieiet cau sākuma lapu, nevis caur meteo radaru sadaļu. Labi, uzspiedu sākumlapu ''citadapasaule.com'' ieraudzīju meteo radarus, pagāju vel uz leju un ieraudzīju tieši tādu radaru:

Pie sevis nosmējos ''kas tas par zobratu?'' Tad turpināju iet lejā un padomāju ''Bet ja nopietni, kas ir sudrabotie mākoņi?'' Ieraksīju google un tad atvēru vikipēdiju un palasīju un biju šokēts, par to ka pastāv tik intresantas dabas parādības.
Intrese par šīm lietām pieauga, apskatīju informāciju un papildināju zināšanas, uzzināju kas ir parlemutra mākoņi, halo, parheliji, gaismas pilāri u.t.t
Lidz beidzot 2014 gada tapa blogs Laz.1s.lv kurā savas zināšanas par dabu vēlējos parādīt citiem.
Tā nu arī mums jau ir 2 gadi un šie 2 gadi arī ir bijuši notikumu pilni, ir novērota spožākā polārblāzma, skaisti sudrabotie mākoņi, kopā nosvinēti dažādi svētki un vel daudz kas cits.
Blogs neapstāsies, te tiks turpināti ievietoti raksti par jaunumiem, dabu un interesantiem notikumie mums apkārt.
Paldies ka apmeklējat šo lapu laz.1s.lv, ar jūsu apmeklēšanu jūs varat palīdzēt mūsu attīstībai, Kopā ir spēks.

Par nosaukumu, kad atradu 1s.lv iespēju apjuku, jo nezināju ko lapā likšu un nosaukums, tad paņēmu no sava uzvārda pirmos 3 burtus laz.1s.lv. Tad vēlāk izdomāju ka šai lapā likšu informāciju kas saistīta ar dabu.

Par lapas attēlu, kā par lapas ikonu ir izmantots pašuzņemts attēls kuru no sākuma publicēju draugiem.lv, un par cik tas ieguva lielu popularitāti, tāpēc arī to izmantoju kā laz.1s.lv attēlu.

Ja jums ir kādi ieteikumu vai jautājumi rakstiet. laz.1s.lv_support@mail.lv

2016-11-30 09:16  |  Skatīts: 1134x   

Atpakaļ